parkety
Služby arrow Referencie Parkety
O produktoch
Služby
Drevené parkety
Fotogaléria
Kontakt
Požičovňa strojov
Renovácia parkiet
Katalóg produktov
zoznam kategórií Masívne parkety (264) Velkoplošné parkety (65) Laminátové parkety (0) Korková podlaha (12) Terasa: Drevo (7) Terasa: Drevoplast (0) Fasádne obklady (8) Hliníkové profily (0) Podložky (13) Soklové lišty (1) Pokládka (24) Laky BONA (12) Stroje (4) Dvere (0)
Vyhľadať produkt

Produkt HladaťŽeneva
Image
Montáž a úprava drevených parkiet.
Viac...

Stromček
Image
Klasické dubové parkety v prevedení na stromček.
Viac...

Dub Avantgard
Image
Dub Avantgard v šachovnicovom a remeňovom prevedení.
Viac...

Teak Ivanka pri Nitre
Image
Teak Avantgard pokládka na remeň. Realizácia v Ivanke pri Nitre.
Viac...

Dub Dragon Žilina
Image
Dub Dragon natur 400 x 400 x 10 mm. Realizácia v roku 2014.
Viac...

Nitra
Image
Bambus antický prírodný svetlý.
Viac...

RD Liptovský Mikuláš
Image
Rodinný dom v Liptovskom Mikuláši
Viac...

Autopredajňa v Nitre
Image
Kvôli velkej hmotnosťi predavaných aut boli zvolené takzvané priemyslové (avangardné) parkety dub 15x10x250 mm. Jednotlivé parkety sa pokladajú na kant(výška parkety je väčšia ako šírka) a teda sa zväčšuje nosnosť podlahy. Parkety tohto druhu sú vhodné do výrobných hál, skladov, dielni a iných priemyslových priestorov.
Viac...

Kultúrny dom v Čechách
Image
Realizácia v roku 2010. Tanečná hala v kultúrnom dome v Čechách. Celková plocha 222 metrov štvorcových. Ako podklad bola použitá OSB doska hrúbkou 22 mm. Kvôli finančnému rozpočtu sa montovali klasické vlysové parkety nižšej vizuálnej triedy dub rustical-country (21x60x300 mm). Po povrchovej úprave (celoplošnému tmeleniu a lakovaniu), podlaha nadobudla svoj dekorový charakter.
Viac...

Kusková vila, Ružomberok
Image
Kvôli zachovaniu starožitného štýlu historickej budovy postavenej v roku 1876 známej ako Kusková vila, boli realizované klasické vlysové parkety dub natur položené na šikmo. Celková plocha parkiet 105 metrov štvorcových. Realizácia v roku 2013.
Viac...

Lužianky vzor "GAROLD"
Image
2-poschodový dom v Lužiankach. Celková plocha 165 metrov štvorcových. Realizácia v roku 2011. Umelecký vzor "GAROLD" (10x1600x3000 mm) bol osadený do kazetových intarzovaných parkiet "DRAGON" (dub natur 10x400x400 mm) od slovenského výrobcu.
Viac...

Umelecké kazety "VLNA"
Image
Obývacia izba rodinného domu v Černíne riešená umeleckými kazetovými parketami "VLNA" (dub, dub morený, jaseň svetlý, mahagón). Kvôli namontovanej dlažbe s leštenej žuly sa katalógová hrúbka parkiet 16 mm bola upravená na 14 mm.
Viac...

Parkety podľa keramických obkladových dlaždíc
Image
Rodinný dom v Nesvadoch, realizácia v roku 2009. Celková plocha 100 metrov štvorcových, kazetové intarzované parkety "ARCHIDONA" jaseň rustikál (10x480x480mm). Umelecký vzor priemerom 1 meter bol navrhnutý podľa keramickej dlaždice. Podla požiadavky dreviny vzoru ladili s kazetovými parketami, a vo vzore bolo skryté číslo 7.
Viac...

Honorárny konzulát v Poprade
Image
Realizácia v roku 2009. Riešenie priestorov Honorárneho konzulátu niekoľkými druhmi parkiet. Celková plocha 70 metrov štvorcových.
Viac...

Marianka pri Bratislave
Image
Rodinný dom v Marianke pri Bratislave. Realizácia v roku 2003 , typ kúrenia: podlahové kúrenie kombinované s klimatizáciou . Dubová intarzovaná mozaika s vloženými líniami z orecha , hrúbka mozaiky 22mm. Realizované na mieru podľa vypracovaného projektu talianskych architektov.
Viac...

Frankfurt nad Mohanom (Nemecko)
Image
4.-izbový byt vo Frankfurte nad Mohanom (Nemecko). Realizácia zákazky v roku 2004. Kompletné riešenie podláh od vypracovania projektu až po samotnú montáž. Osadenie kobercového umeleckého vzoru do intarzovanej mozaiky. Podlahy sú navrhnuté v bledom odtieni, čím bol dosiahnutý kontrast s interiérovým zariadením.
Viac...

Podhájska
Image
2-poschodový RD v Podhájskej. Jednoduché lamelové parkety zo svetlého jaseňa (10x60x300mm), ozdobené umeleckým vzorom, vyrobeným podľa návrhu zákazníka.
Viac...

Praha, byt na ul. Karolinskéj
Image
6-izbový byt v luxusnej štvrti Prahy. Realizácia v roku 2013, typ kúrenia: konvektorové. Niekoľko druhov intarzovaných kazetových parkiet. Hrúbka parkiet 15mm. Realizované na mieru podľa vypracovaného projektu ruských architektov.
Viac...

Bratislava
Image
4.-izbový byt - Bratislava. Kompletné riešenie bytových priestorov s prispôsobením od tieňa dubovej podlahy k rustikálnemu nábytku pomocou napustiaceho laku na báze rozpúšťadiel. Umelecký vzor „Versace“ bol kopírovaný z podušky sedacej súpravy, ktorá je umiestnená v obývacej izbe. Realizácia v roku 2007.
Viac...

Ivanka pri Nitre ,Status Alfa
Image
Vzorková predajňa firmy Status Alfa s.r.o.
Viac...

Dombovar ,Madarsko
Image
RD v Dombovare, Maďarsko. Praktická ukážka vyňatia jednotlivých častí z kobercového umeleckého vzoru „Sonata“ a ich praktické rozdelenie do celej miestnosti. Realizácia v roku 2006. Hrúbka podlahy 14mm.
Viac...

Nové Mesto nad Váhom
Image
Realizované v roku 2005. Kompletné riešenie pokládky parkiet na podlahové kúrenie kazetovými mozaikami 500x500mm v hrúbke 10mm s kombináciou vloženia umeleckých podlahových vzorov.
Viac...

Michalovce ,hotel Družba
Image
Realizované v roku 2006. Riešenie podlahy v hotelovej tanečnej sále.
Viac...

Nitra-Zobor
Image
RD Nitra-Zobor . Podlahy navrhnuté podľa starovekého čínskeho umenia bývania „Feng šuej“. Hrúbka masívnej dubovej podlahy a umeleckých vzorov 14mm. Realizácia v roku 2002.
Viac...

Gymnázium Mercury
Image
Kompletná výmena PVC podlahy za masívne drevené parkety v drevinách dub rustik a buk natur v hrúbke 22mm. Lakované. Realizácia bola vykonaná v roku 2004 v množstve 1800m2. Práce boli vykonané v priebehu 6 týždňov.
Viac...

Žihárec
Image
Zákazka realizovaná v roku 2007. Galéria s krbom je riešená poľovníckym štýlom, k čomu bol podľa predlohy vyrobený znak patróna všetkých poľovníkov- sv. Huberta. V poľovníckej galérii je jedinečným spôsobom osadený ornament v podobe dubovej vetvy do kazetovej mozaiky. Kazetová mozaika „Archidona“ je opticky prispôsobená kazetovému stropnému obkladu.
Viac...

Nitra Chrenová
Image
3.-izbový byt Nitra-Chrenová. Riešenie obývacej izby a bytovej chodby. Parkety a umelecký vzor sú v hrúbke 14mm. Realizácia vykonaná v roku 1998.
Viac...

Výpredaj skladu
Masívny Bambus Lisovaný: Karamel
Skladom: 53 m2
Iba za: 28,90 eur/m2.
akcia5.png
Akcie
Terasa: Drevo Kempas akcia1.png
Terasa: Kompozit Luna akcia2.png
Terasa: Kompozit Easy-Deck akcia3.png
Dub Štandard akcia4.png
Reklama - Bona

[cnw:counter]