parkety
Služby arrow Drevené parkety
O produktoch
Služby
Drevené parkety
Fotogaléria
Kontakt
Požičovňa strojov
Renovácia parkiet
Katalóg produktov
zoznam kategórií Masívne parkety (264) Velkoplošné parkety (65) Laminátové parkety (0) Korková podlaha (12) Terasa: Drevo (7) Terasa: Drevoplast (0) Fasádne obklady (8) Hliníkové profily (0) Podložky (13) Soklové lišty (1) Pokládka (24) Laky BONA (12) Stroje (4) Dvere (0)
Vyhľadať produkt

Produkt Hladať


Tlačiť

Keď parkety rozprávajú za nás

Veľkoplošné - Drevené parkety

Exkluzívne intarzované drevené parkety

Mozaikové - Drevené parkety

Umelecké parkety

Umelecké kazetové parkety

Bordúry - Drevené parkety

Prirodzená krása dreva
inšpiruje ľudstvo od nepamäti. Drevo má svoju nezávislosť, inteligenciu a cit, preto nikdy nevyjde z módy. Je vhodné do každého priestoru a možno ho kombinovať so všetkými materiálmi. Drevené podlahy zostávajú reprezentatívnou krytinou v každom interiéry. Drevená podlaha je dôležitým prvkom Vášho domova.

Široký výber

Dovážame viac ako 1000 vzorov a farebných variácií exkluzívnych parkiet

Masívne parkety:
Veľkoplošné parkety:
Laminátové parkety:
Okrajové lišty:

Kompletný servis pokládky
Všetko od obhliadky stavby po samotnú realizáciu. Na základe meraní vlhkosti vzduchu, betónu, odporučíme použitie podkladu, stavebnej chémie a poradíme pri zavádzaní podlahového kúrenia.

Podľa Vašich predstáv naprojektujeme podlahy počítačovou technikou a Vy si môžete pozrieť podlahu a pretvárať jej dizajn ešte pred realizáciou.

Po vypracovaní cenovej ponuky nasleduje pokládka, brúsenie, lakovanie a lištovanie parkiet. Odporučíme Vám, ako sa o parkety starať.
Záručná doba: 2 roky (obsahuje servisné obhliadky parkiet.)

Profesionálna pokládka
Naši vysokokvalifikovaní majstri používajú špecializované stroje na brúsenie parkiet a profesionálnu podlahársku chémiu značiek Bona- Švédsko, Loba - Nemecko.

Možnosť výberu vlastného vzoru

Akýkoľvek vzor, motív, obraz, fotku, nákres, čokoľvek prevedieme do podoby parkiet. Námet spracujeme počítačovou technikou a Vy môžete meniť dizajn parkiet ešte pred realizáciou.

Všetko pre drevené podlahy
U nás nájdete nielen parkety, ale aj okrajové lišty, doplnkový materiál ako brúsny papier, prostriedky na údržbu a čistenie parkiet značiek Bona, Loba laky, tmely, impregnačné nátery, vosky, škárovacie hmoty. Ak sa rozhodnete rekonštruovať parkety alebo drevené podlahy samy, môžete si u nás vypožičať stroje na brúsenie parkiet. Zaškolíme Vás, ako s nimi pracovať a radi Vám poradíme pri výbere doplnkového materiálu.

Garancia najvyššej kvality
Ponúkame iba vysokú kvalitu podporenú tradíciou a referenciami. Všetky dovezené parkety podliehajú medzinárodnej norme DIN 280 a medzinárodnému štandardu ISO 9001. Zárukou vysokej kvality našej práce sú stroje a produkty renomovaných firiem, ktoré používame pri práci:
Lägler - svetová špička v technike brúsenia parkiet
Bona - ekologické prostriedky šetriace životné prostredie (laky, lepidlá, tmely a čistiace prostriedky).
Murexin - značkové výrobky pre podlahárske remeslo (živice, nivelačné hmoty, poliše)

Ak Vás naša ponuka zaujala, navštívte nás v našom obchodnom oddelení alebo žiadajte o zaslanie kompletnej ponuky na CDVýpredaj skladu
Masívny Bambus Lisovaný: Karamel
Skladom: 53 m2
Iba za: 28,90 eur/m2.
akcia5.png
Akcie
Terasa: Drevo Kempas akcia1.png
Terasa: Kompozit Luna akcia2.png
Terasa: Kompozit Easy-Deck akcia3.png
Dub Štandard akcia4.png
Reklama - Bona

[cnw:counter]