parkety
Služby arrow Akcie arrow Easy Deck
O produktoch
Služby
Drevené parkety
Fotogaléria
Kontakt
Požičovňa strojov
Renovácia parkiet
Katalóg produktov
zoznam kategórií Masívne parkety (264) Velkoplošné parkety (65) Laminátové parkety (0) Korková podlaha (12) Terasa: Drevo (7) Terasa: Drevoplast (0) Fasádne obklady (8) Hliníkové profily (0) Podložky (13) Soklové lišty (1) Pokládka (24) Laky BONA (12) Stroje (4) Dvere (0)
Vyhľadať produkt

Produkt Hladať


Easy Deck

Wood Plastic Easy Deck


WPC terasa Easy Deck:

wp.png
Dosky: 137x23x3000 mm, Cena: 65€ 52 €/m2 s DPH

Hranol: 30x50x2000 mm, Cena: 6,48€ 3,36 €/bm s DPH

Plast Klipy: Luna set 100 ks, Skrutka 105 ks, Štart Spona 5 ks, Cena: 26,40€ 15 €/bal s DPH

Zaruka: Záruka až 25 rokov

Brúsesnie: ANO

Profil dosky: Plný profil bez dutín

Nosnosť: 450 kg / m2

Technológie a Licencie: Strandex Corporation, USA


Spotreba materiálu na 1 m2
Terasové dosky: 7 bm
Klipy: 27 ks
Hranol: 3,6 bm

Túžite zorganizovať záhradnú párty pre priateľov na terase, ktorá Vás bude reprezentovať na vysokej úrovni? Chcete v kľude popíjať pohár vína so svojou polovičkou na novej terase? Urobte to s nami vďaka nadčasovej terase a serióznej cene! Zažite pokojné popoludnie pri bazéne so svojimi ratolesťami a neobmedzujte sa. S terasou od nás to pôjde! Kompozitná terasa EASY DECK by WOODPLASTIC.

Terasa z WPC ( z anglického názvu wood plastic composite - drevo plastový kompozit ) EASY DECK by WOODPLASTIC, je európsky produkt roku 2015. Horúca novinka spoza našich západných hraníc, ktorá je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré nezaťažujú životné prostredie, ani Vaše zdravie a pritom disponujú vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Z toho dôvodu dokážeme poskytnúť až 25 ročnú záruku na drevoplastové terasové dosky EASY DECK BY WOODPLASTIC proti plesniam a drevokazným hubám. EASY DECK by WOODPLASTIC je tvorená zo 60 % drevnej múčky a 40 % vysokotlakového Poly etylénu (HDPE - high density poly etylen ), podľa 30 ročnej Americkej licencie spoločnosti STRANDEX. Dosahujeme vynikajúce výsledky v boji so slnečným UV žiarením, dažďom, mrazom i snehom. Disponujeme protišmykovým certifikátom a odolnosťou voči bazénovej chémii. Naše terasy jednoducho plnia najvyššie očakávania, aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pochváľte sa svojím známym, že Vy doma neolejujete a neslúžite svojej terase, ale terasa slúži Vám a toto je záruka Vašej spokojnosti.

farby.png
< Predchádzajúci   Ďalší >

Výpredaj skladu
Masívny Bambus Lisovaný: Karamel
Skladom: 53 m2
Iba za: 28,90 eur/m2.
akcia5.png
Akcie
Terasa: Drevo Kempas akcia1.png
Terasa: Kompozit Luna akcia2.png
Terasa: Kompozit Easy-Deck akcia3.png
Dub Štandard akcia4.png
Reklama - Bona

[cnw:counter]